Sportovní kurz 2.ročníků je už v letošním školním roce minulostí. Ve dnech 8.6.- 17.6. absolvovali žáci druhých ročníků tuto fyzicky náročnou záležitost v dalekém Rumunsku. A co bylo náplní?

V pátek 9.6. po daleké cestě do rumunského Banátu zvládli žáci pěší túru z české vesnice Ravensko do 15 km vzdáleného Gerniku (také česká vesnice) a zpět a při této cestě se mohli kochat nádhernou banátskou krajinou. Poté následoval přejezd přes hlavní město Rumunska Bukurešť na pobřeží Černého moře do střediska Mangalia, kde žáci strávili 3 dny vyplněné sportovními aktivitami( plavání, fotbal, volejbal). Odsud následoval přesun do Solniku známého rozsáhlým komplexem solných dolů. Po dvou nocích v Solniku nás čekala už jen návštěva překrásného pohoří Fagaraš, kde žáci při horské túře poznávali toto pohoří. Pomyslnou třešničkou na povedeném sportovním kurzu byla návštěva světoznámých termálních Szechenyiho lázní v Budapeštil. Jsme přesvědčeni, že všem žákům se tato akce líbila a tímto jim vyslovujeme poděkování za velmi slušné a kamarádské jednání během celého "rumunského" týdne. Speciální dík pak patří Milanu Jiřištovi, který celý kurz zorganizoval.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.