Dne 5.června ráno v šest hodin se skupina studentů třetích ročníku ČLA Trutnov vydala do Švédska na největší lesnický veletrh na světě – ELMIA WOOD. Velmi dlouhé přípravy na tento vysněný týden se nám vyplatily.

Jeli jsme školním autobusem, první noc jsme strávili na lovecké chatě našich německých přátel (Lesy Forstamt Schuenhagen), a dostalo se nám velmi srdečného přijetí včetně velmi luxusního občerstvení. Po plavbě trajektem do Trellborgu jsme zamířili zase na sever do oblasti Jonkopingu, kde pro nás připravila lesnická škola Stora Segerstad velmi pěkné ubytování po celou dobu pobytu ve Švédsku. Vrcholem naší výpravy byl samozřejmě veletrh Elmia Wood, kde jsme vstřebávali atmosféru a hlavně odborné informace dva dny od rána do večera. Děkuji tímto všem studentům za vzornou reprezentaci školy podtrženou velmi slušným chováním a vystupováním. Náš dík patří také samozřejmě panu řediteli Mgr. Janu Korbeláři, neboť nám zapůjčil školní autobus za velmi atraktivních ekonomických podmínek.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.