Ve dnech od 29.5. do 7.6.2017 se naší studenti zúčastnili odborné exkurze na ostrově Cres. Kromě studentů naší školy, zde byli i studenti z lesnických škol z Písku, Hranic na Moravě a z rybářské školy z Vodňan.

Probíhala zde výuka anglického jazyka, absolvovali řadu exkurzí, například lisovnu olivového oleje, olivový háj, zpracovnu vlny, včelařství, sádky na volném moři. Žáky navštívil náměstek ministra zemědělství Mgr. Patrik Mlynář, pod jehož záštitou tato odborná exkurze proběhla. Jeho doprovod pan Ing. Kamil Vyslyšel přednesl studentům přednášku o hospodářské úpravě lesa a ochraně lesa.

Studenti získali i mnoho nových informací o ostrově a Chorvatsku. V závěru pobytu vypracovali závěrečný test, na jehož základě dostali certifikát. Závěrem bychom chtěli poděkovat nejen panu Patriku Mlynářovi, ale i Lesům ČR a Vojenským lesům, jako hlavním sponzorům, díky kterým tato odborná exkurze mohla proběhnout.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.