Zahraniční aktivity školy jsou její nedílnou součástí. V měsíci červnu se toto tvrzení naplňuje vrchovatě. Na začátku měsíce odjela vybraná skupina studentů na chorvatský ostrov Cres, kde poznává přírodní krásy tohoto ostrova a studenti se zdokonalují v angličtině.

5.6. se žáci třetích ročníků vydali do Švédska, aby se zúčastnili lesnického veletrhu Elmia 2017. Žáci druhých ročníků příští týden odjíždějí na sportovní kurz do Rumunska, kde je čeká jak vysokohorská turistika tak i Černé moře. V závěru měsíce odjíždějí 4 žáci na tradiční měsíční praxi do bavorského Landsbergu a zástupci školy do polského Rogozinience, kde tamní spřátelená škola slaví kulaté výročí svého vzniku. Co se týká návštěv zahraničních kolegů na naší škole, tak od 26.6. proběhne na škole pracovní schůzka týkající se programu Erasmu za účasti francouzských a slovenských partnerů.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.