Okresní přebor K4M v Trutnově

Autor: Mgr. Pavel Macl
Vytvořeno: 14 květen 2018

Dne 12.5.2018 pořádala ČMMJ, z.s.OMS Trutnov střelecká komise na střelnici Babí u Trutnova Okresní přebor ve střelbě z malorážky K4M.

Soutěžilo se v disciplínách

  • Terč lišky, 1 x 10 ran, vsedě s oporou loktů.
  • Terč srnce, 1 x 10 ran, vstoje s oporou pevné tyče.
  • Terč kamzíka, 1 x 10 ran, vstoje s oporou volné tyče.
  • Terč kňoura, 1 x 10 ran, vstoje bez opory.

Střílelo se na redukované mezinárodní terče na vzdálenost 50 m v limitu 6 minut. Celkově se přeboru zúčastnilo 17 střelců. V soutěži nás reprezentovali dva závodníci střeleckého kroužku České lesnické akademie Trutnov podporovaného Lesy České republiky: Michal Kloz – 3.A a Přemek Macl – 3.B. Vítězem a okresním přeborníkem Trutnovska pro rok 2018 se stal Přemek Macl s nástřelem 399 bodů, Michal Kloz s nástřelem 384 bodů obsadil třetí místo. Ředitelem soutěže byl Jan Šlehover st., hlavní rozhodčí Bc. Dušan Hanuš. Naším zástupcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci! České myslivosti a lovecké střelbě zdar!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.