Rudnický pohár

Autor: Mgr. Pavel Macl
Vytvořeno: 14 květen 2018

V sobotu 5.5.2018 na střelnici Vobešlovka u Trutnova pořádali myslivci HS Rudník již 33. ročník Rudnického poháru v kulovém čtyřboji malorážkou.

Ve čtyřech disciplínách se střílelo 10 ran v čase 6 minut na vzdálenost 50 m na terč lišky, srnce, kamzíka a divokého prasete Střelecký kroužek České lesnické akademie podporovaný podnikem Lesy České republiky zde měl dva zástupce – Přemek Macl – 3. B a Michal Kloz – 3. A. Za účasti celkového počtu 46 střelců se střelci České lesnické akademie rozhodně neztratili. Vítězem se stal Josef Černý s nástřelem 397 bodů, na druhém místě Přemek Macl s nástřelem 387 bodů a 10. místo Michal Kloz s nástřelem 360 bodů. Naším střelcům blahopřejeme! České myslivosti a lovecké střelbě zdar!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.