V sobotu 3.3.2018 se střelecké družstvo dívek ČLA, ve složení Adéla Peterková, Adéla Smolíková, Monika Janečková, Veronika Šimůnková, Klára Kuličová, Anna Minarčíková a Tereza Novotná, zúčastnilo 5. ročníku Libštátské vzduchovky.

Libštátská vzduchovka je zároveň celorepublikovým přeborem ČMMJ ve střelbě mládeže ze vzduchovky. Střílí se 4 x 10 ran a to na terč lišky vleže, srnce ve stoje s oporou pevné tyče, kamzíka ve stoje s oporou volné tyče a divočáka ve stoje z volné ruky. Ani letos se naše děvčata neztratila. Anna Minarčíková skončila v kategorii juniorů s nástřelem 371 bodů na 3. místě. Vítězkou a republikovou šampionkou se stala s nástřelem 379 bodů Adéla Smolíková. Mezi tato děvčata se vklínil rovněž student ČLA Jan Vedral s nástřelem 373 bodů. Výsledky ostatních dívek najdete v přiložené výsledkové listině. Všem děkuji za práci při tréninku a za reprezentaci naší školy.

 

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.