Libštátská vzduchovka

Autor: Martin Záviška
Vytvořeno: 07 březen 2018

V sobotu 3.3.2018 se střelecké družstvo dívek ČLA, ve složení Adéla Peterková, Adéla Smolíková, Monika Janečková, Veronika Šimůnková, Klára Kuličová, Anna Minarčíková a Tereza Novotná, zúčastnilo 5. ročníku Libštátské vzduchovky.

Libštátská vzduchovka je zároveň celorepublikovým přeborem ČMMJ ve střelbě mládeže ze vzduchovky. Střílí se 4 x 10 ran a to na terč lišky vleže, srnce ve stoje s oporou pevné tyče, kamzíka ve stoje s oporou volné tyče a divočáka ve stoje z volné ruky. Ani letos se naše děvčata neztratila. Anna Minarčíková skončila v kategorii juniorů s nástřelem 371 bodů na 3. místě. Vítězkou a republikovou šampionkou se stala s nástřelem 379 bodů Adéla Smolíková. Mezi tato děvčata se vklínil rovněž student ČLA Jan Vedral s nástřelem 373 bodů. Výsledky ostatních dívek najdete v přiložené výsledkové listině. Všem děkuji za práci při tréninku a za reprezentaci naší školy.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.