Dne 1.10.2016 se kuloví střelci České lesnické akademie Trutnov zúčastnili Celostátního přeboru ČMMJ ve velkém standartu (4 x 20 ran) v Kroměříži na střelnici Kotojedy. Přínosem pro naše mladíky byla možnost závodit mezi střelci české reprezentace, kteří byli úspěšní letos v červnu dvěma bronzovými medailemi na

mistrovství světa v lovecké kulové střelbě v Namibii. Zahájení sobotního závodu proběhlo dle propozic, konečný počet startujících byl 47 závodníků (23 seniorů, 7 juniorů, 8 veteránů, 6 super veteránů a 3 ženy). V kategorii juniorů se stal absolutním vítězem Přemek Macl, kterému se podařilo o 1 bod přestřílet Kateřinu Černou, absolutní juniorskou vítězku Fomei Cupu 2016.

Umístění našich střelců - Junioři:

  • MACL Přemysl - 1. místo
  • KLOZ Michal - 5. místo
  • KUNRT Jaroslav - 6. místo
  • PROKOP Jaroslav - 7. místo

Toto byl poslední závod sezony 2016. Naše střelce čeká měsíční odpočinek od milovaných pušek a pak znova zahájíme přípravu. Zaměříme se na zvyšování fyzické kondice, techniku v jednotlivých střeleckých pozicích, střelbu po zátěži a mířenou střelbu z různých pozic na sportovní terče. Na jaře pak začneme střelbu malorážkou a kulovnicí na lovecké terče, abychom obstáli v nastávajících soutěžích.

Děkujeme vedení ČLA, OMS Trutnov a všem příznivcům za podporu! České myslivosti a lovecké střelbě zdar!

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.