Pátek 17.2.2017 byl sportovním svátkem pro všechny milovníky běžeckého lyžování, které spojuje trocha zelené barvy. Konal se totiž již 41. ročník lesnického běžeckého závodu v běhu na lyžích klasickým způsobem s názvem Přejezd Orlických hor na trase Masarykova chata – Orlické Záhoří.

Již tradičně se tohoto krásného závodu zúčastňují zástupci naší školy. A jak letos v konkurenci 100 účastníků obstáli? Velmi dobře. Posuďte sami. V kategorii mužů obsadil Aleš Škoda 3. místo, stejně jako jeho žena Kateřina Škodová v kategorii ženy. V nabité kategorii juniorů se umístil Přemysl Macl (2.B) na 4. místě a hned za ním obsadil 5. místo Tomáš Tyrner (3.A), 6.místo Ladislav Šír (2.A), 7. místo Marek Richter (3.A). První desítku uzavřel Jakub Kamarád (1.C) a na 14. a 15. místě se se umístil Filip Trejtnar a Jan Bartoň, oba z 1.B. Nejlepší pak na závěr. V kategorii dětí zvítězil Ondra Škoda a bronzový stupínek bral jeho bratr Matýsek Škoda. Všem borcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.