Hokejový turnaj školy

Kategorie: Hokejový kroužek
Autor: Ing. Josef Drobný
Vytvořeno: 03 březen 2020

Dne 25. března 2020 se koná již 22. ročník hokejového turnaje České lesnické akademie Trutnov. Tento již tradiční hokejový turnaj proběhne na zimním stadionu v Trutnově od 8 do 13 hodin.

Každá třída má možnost postavit svůj tým o sedmi lidech včetně brankáře. U ostatních studentů a studentek bude tento den normálně probíhat výuka. Každý tým složí u slečny sekretářky startovné ve výši 200 Kč a to nejpozději do pondělí 23.3.2020 do 9 hodin. Pronájem ledové plochy platí škola, ceny pro vítězná družstva a pro ostatní hrací týmy jdou ze startovného. Každý takto nominovaný tým pošle jednoho zástupce v úterý 24.3.2020 v 9.35 hodin do sborovny, kde proběhne rozlosování do skupin.

Hokejovou výstroj si každý tým zajistí sám. Na jednotlivé zápasy škola zapůjčí každému hráči dres a helmu. Rozhodčí komise bude složena ze dvou zástupců profesorského sboru (Ing. Drobný, Mgr. Nývlt) a zástupců z řad studentů nejvyšších ročníků. Prosíme o dochvilnost při nástupech na jednotlivé zápasy a přejeme bohaté sportovní zážitky, vše samozřejmě při hře FAIR PLAY. Vyhlášení výsledků proběhne v tělocvičně v pátek 27.3.2020 o velké přestávce.

Časový harmonogram s rozpisem jednotlivých zápasů bude zveřejněn v tomto článku co nejdříve po rozlosování do skupin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.