Dne 16. prosince 2016 se koná již devatenáctý ročník hokejového turnaje České lesnické akademie v Trutnově. Tento již tradiční vánoční hokejový turnaj proběhne dopoledne na zimním stadionu v Trutnově (přesný časový rozpis bude upřesněn). Každá třída má možnost postavit svůj tým o sedmi lidech včetně brankáře,

u ostatních studentů a studentek bude tento den normálně probíhat výuka. Tento tým složí u slečny sekretářky zálohu ve výši 200 Kč nejpozději do 9.00 hodin 14.12. Záloha bude použita na ceny pro vítězná družstva. Pronájem ledové plochy platí Nadační fond školy. Každý takto nominovaný tým pošle jednoho zástupce ve středu 14.12. v 9.35 hodin do sborovny, kde proběhne losování a upřesníme si časový harmonogram jednotlivých zápasů. Výstroj si každý tým zajistí. Na jednotlivé zápasy zapůjčíme dres a helmu s ochrannou mřížkou každému hráči. Rozhodčí komise bude složena z profesionála vlastnícího rozhodcovskou licenci ČR, dále ze dvou zástupců profesorského sboru (pravděpodobně Ing. Drobný a Mgr. Nývlt) a ze 3 - 4 zástupců z řad studentů z nejvyšších ročníků (VOŠL, 4.A, 4.B, apod.) Prosím o dochvilnost při nástupech na jednotlivé zápasy a přeji bohaté sportovní zážitky, vše samozřejmě při hře FAIR PLAY, vyhlášení výsledků proběhne v tělocvičně v pondělí 19.12. o velké přestávce.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.