V pátek 4.května 2018 se devět členů našeho hokejového kroužku při ČLA Trutnov vydalo za moře do hlavního města Dánska. První noc jsme strávili u našich německých přátel v blízkosti Baltského moře.

Byla to lovecká chata lesní společnosti Forstatschuenhagen a naši hostitelé nás přivítali výborným pohoštěním – tři druhy uzených mořských ryb a čerstvě pečený domácí chléb. Diskutovali jsme u krbu ještě po půlnoci a řešili myslivecké a lesnické problémy. Dopoledne jsme přepluli trajektem na dánský ostrov a ubytovali jsme se v kempu u moře. Pozdní odpoledne jsme strávili prohlížením památek (zvláště symbol Kodaně – Malá mořská víla) a plni elánu vyrazili na večerní hokejové utkání Česko- Slovensko.

Já osobně jsem měl v životě štěstí, že mi ČLA Trutnov umožnila shlédnout hokejové zápasy (Kanada, třikrát KHL, MS Švédsko, Finsko, Česko, Francie), ročně navštívím přibližně deset extraligových zápasů v naší zemi. Sám hraji hokej již téměř 40 let, ale atmosféra tohoto zápasu vše předčila. Ve vyprodané Královské areně vypuklo naprosté hokejové šílenství a po infarktovém zápase jsme konečně uslyšeli naši krásnou hymnu. Další den jsme shlédli jednoznačný zápas mezi Rakouskem a Ruskem a vydali jsme se domů. Chtěl bych tímto poděkovat panu řediteli Mgr. Janu Korbelářovi za umožnění tohoto neskutečného zážitku. Beru to jako poděkování za naše hokejové a pracovní aktivity.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.