Nová naučná stezka zavede návštěvníky do údolí Hartského potoka ve Dvoře Králové n. L. Dnešního slavnostního otevření se účastnili i naši žáci, kteří na dvou stanovištích zajišťovali ukázky svých dovedností.

Už z dálky bylo slyšet umění našich trubačů, kteří vítali návštěvníky na prvním stanovišti. Trasa stezky pokračovala krásnou přírodou a po pár zastávkách bylo možné zaslechnout další mysliveckou dovednost, kterou je vábení. Ukázka dravců patří již k tradičním, proto dnes nechyběla ani poštolka. Naši žáci se pravidelně účastní podobných akcí, a podílejí se tak na prezentaci naší školy.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.