Trubači naši školy jsou již dlouhodobě naší velkou chloubou. Během měsíce září a října vedle běžných aktivit se podíleli na celé řadě akcí veřejného významu.

Připomeňme např. jejich účast na následujících akcích – Dožínky v Hradci Králové, zkoušky barvářů v Bartošovicích v Orlických horách, Probuzení Rýbrcoula v Trutnově a 51. ročník setkání sokolníků v Opočně. Tímto našim trubačům upřímně děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování našim trubačům od spolku Rýbrcoul - duch hor, z.s.

Vážený pane řediteli, vážený pane doktore Kejklíčku, dovolte mi Vám poděkovat jménem spolku Rýbrcoul - duch hor, z.s. za zprostředkování trubačů na naši akci "Probuzení Rýbrcoula". Trubačské vystoupení bezesporu přidalo naší akci na autentické atmosféře, za což za náš spolek Vám i trubačům upřímně děkuji. Doufáme, že nám Vaši trubači zachovají přízeň a aktivně se zapojí i do příštího ročníku. Rádi bychom, aby se jejich vystoupení stalo tradičním na této události. Uvítáme, pokud se s námi budete chtít podělit o své názory na naši akci. Níže přikládám odkazy na záznam z naší události, kde je v určitém časovém úseku slyšet i Vaše trubače, a také naši filmovou pohádku o Rýbrcoulovi. Přeji Vám hodně úspěchů a "Lesu zdar!"

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.