Podzimní aktivity našich trubačů

Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 15 říjen 2018

Trubači naši školy jsou již dlouhodobě naší velkou chloubou. Během měsíce září a října vedle běžných aktivit se podíleli na celé řadě akcí veřejného významu.

Připomeňme např. jejich účast na následujících akcích – Dožínky v Hradci Králové, zkoušky barvářů v Bartošovicích v Orlických horách, Probuzení Rýbrcoula v Trutnově a 51. ročník setkání sokolníků v Opočně. Tímto našim trubačům upřímně děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování našim trubačům od spolku Rýbrcoul - duch hor, z.s.

Vážený pane řediteli, vážený pane doktore Kejklíčku, dovolte mi Vám poděkovat jménem spolku Rýbrcoul - duch hor, z.s. za zprostředkování trubačů na naši akci "Probuzení Rýbrcoula". Trubačské vystoupení bezesporu přidalo naší akci na autentické atmosféře, za což za náš spolek Vám i trubačům upřímně děkuji. Doufáme, že nám Vaši trubači zachovají přízeň a aktivně se zapojí i do příštího ročníku. Rádi bychom, aby se jejich vystoupení stalo tradičním na této události. Uvítáme, pokud se s námi budete chtít podělit o své názory na naši akci. Níže přikládám odkazy na záznam z naší události, kde je v určitém časovém úseku slyšet i Vaše trubače, a také naši filmovou pohádku o Rýbrcoulovi. Přeji Vám hodně úspěchů a "Lesu zdar!"

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.