Dne 2.6.2018 se trubači naší školy zúčastnili IV. Ročníku Československé soutěže mysliveckých trubačů v Lipníku nad Bečvou. V rámci této soutěže byla vyhlášena i speciální kategorie pro studenty lesnických škol – O pohár děkana FLD ČZU.

Náš soubor obsadil krásné 17. místo a v konkurenci ostatních středoškolských souborů se neztratil. Velikou radost nám udělali také naši absolventi - Dominik Kašpar vyhrál pohár pro nejlepšího studenta v kategorii solistů na borlice. Vítězný soubor Trubačský půlkruh FLD pak byl z poloviny tvořen také našimi absolventy. Děkujeme všem trubačům za jejich vzornou reprezentaci naší školy.

Autor článku: Jaroslav Rejdák

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.