Dne 26.5. se trubači z naší školy pod vedením Jaroslava Rejdáka zúčastnili soutěže Parforsní kňour, kterou pořadaly VLS, divize Karlovy Vary na střelnici Lučiny.

Soubor Trubačů ČLA Trutnov získal v kategorii do 18 let 3. místo. Obstojně nás reprezentoval v kategorii solistů i Filip Trejtnar na lesnici, v kategorii O titul Parforsního kňoura pak Filip Trejtnar a Jan Bartoň, kdy byly namátkově vytvářeny tříčlenné soubory z vybraných účastníků soutěže. Náš soubor byl také, jak je poslední dobou pravidlem, také největší ze všech účastníků. Soutěž se konala jako součást Výstavy trofejí, zároveň paralelně probíhala i Klubová výstava barvářů a prezentace vojenské techniky Armády ČR. Za reprezentaci naší školy patří trubačům a panu Rejdákovi velký dík.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.