Dne 1.4. 2017 se na zámku v Kostelci nad Černými lesy konal již 9. ročník studentské soutěže mysliveckých trubačů a vábičů, kterou pořádali studenti z ČZU. Z naší školy se soutěže zúčastnilo celkem 5 vábičů a 15 trubačů.

Naši studenti se jako již tradičně neztratili a zejména v porovnání s ostatními středními školami si vedli velmi obstojně. Soubor trubačů získal z celkem 18 souborů 9. místo a byl nejlepším středoškolským souborem. V kategorii sólistů na borlice se pak do finále dostali Dominik Kašpar (4.B), který obsadil celkové 3. místo a Marek Šebela (4.A), který celkově skončil 5. V kategorii pokročilých vábičů obsadil krásné 3. místo Jakub Beran (2.B). David Zikmund (2.B) obsadil 9.místo, Jan Messner (4.B) 11. místo a Jan Zahradníček (4.B) skončil na 12.místě. V kategorii začátečníků obsadil Matouš Hruban pěkné 4.místo. Neztratili se ani absolventi naší školy, kteří se soutěže zúčastnili již jako studenti vysokých škol, jak mezi trubači tak i mezi vábiči. Gratulujeme studentům k výborným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a zvlášťe pak Jaroslavu Rejdákovi za přípravu trubačů a doprovod žáků na této povedené soutěži.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Lesnická škola

csenfrdeitplsv

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.